Kdo vlastně jsme

New Water Meaning s.r.o.

Společnost NewWaterMeaning s.r.o. je výhradně česká společnost založena v roce 2011. Český výrobce a distributor zdravotnických a dezinfekčních prostředků, který dodává na trh novou generaci výrobků založenou na patentované technologie ECA (technologie elektrochemické aktivace).

Výroba naší společnosti je zaměřena na zdravotnické prostředky určené převážně do segmentu zdravotnictví, v menší míře na produkty do oblasti veterinární a průmyslové.

Společnost NewWaterMeaning s.r.o. se od počátku své existence věnuje vývoji a výrobě zdravotnických prostředků a to nejen pro vlhké hojení ran, ale také pro oblast ošetřování stomií.
Nosný program Vlhkého hojení ran je nový koncept v léčbě a péči o rány. Představuje služby a odborné vzdělávání, podpořené výrobky pro léčbu a péči o rány nejvyšší kvality, které jsou pečlivě vyvíjeny a zkoušeny pracovníky naší společnosti .

Rozvíjíme také péči o pacienty formou odborných aktivit, které jsou zaměřeny přímo na pacienty.

Společnost byla založena s cílem výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků a biocidů za velmi přijatelné ceny hlavně pro český trh a následně další trhy Evropy.
Kombinace výroby a distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty je pro nás klíčovou náplní našich aktivit i do budoucna.

Od roku 2014 naše společnost spolupracuje postupně se společnostmi COVIDIEN, MEDTRONIC a nyní CARDINAL HEALTH a na území České republiky distribuuje jejich produkty v oblasti Vlhkého hojení ran.

Jsme tady pro vás-tým pracovníků společnosti NewWaterMeaning s.r.o.

Získaná ocenění

Provozovna NWM v Otrokovicích